fbpx

ספקית שירותי הענן OwnBackup מגייסת 23.25 מיליון דולר

חברת OwnBackup הנחשבת לספקית מובילה של שירותי של גיבוי ושחזור נתונים מענן לענן, מודיעה על סגירה של סבב גיוס הון שלישי בשווי 23.25 מיליון דולר אותו הובילו Insight Venture Partners ו-Vertex Ventures.

בסבב הגיוס הנוכחי השתתפו בין היתר משקיעים אשר השקיעו בעבר בחברה ביניהם עומדים Innovation Endeavors וSalesforce Ventures. לצד המשקיעים החוזרים עומדים כמובן מספר משקיעים חדשים כאשר את הסבב הנוכחי הובילו קרנות ההשקעה הגדולות Insight Venture Partners ו-Vertex Ventures.

"בזכות הגיבוי המלא שנותנים לנו השותפים המסורים שמשקיעים בנו, נוכל להמשיך להרחיב את הפעילות שלנו, על מנת לעמוד בביקוש הגובר לפתרונות שלנו בשוק, כאשר החברות מתחילות להפנים את הצורך להשתלט על הסוגיות הקשורות לאבטחת נתונים בענן ולהבטיח בצורה פרו-אקטיבית שהנתונים שלהם תמיד מוגנים ונגישים," ציין מנכ"ל OwnBackup סם גוטמן. "אנחנו קובעים את הרף בנושא של הגנת נתונים בענן, ונמשיך להתמקד בהרחבת הצוות ובהובלה על פני המתחרים בכל הקשור לחידושים בתחום של הגנת נתונים בענן."

OwnBackup תשתמש בהשקעה כדי לנצל את המומנטום העצום שלה ב-Eco System של Salesforce. כמו כן, מתכננת OwnBackup להעמיק את רשת השותפים שלה ולהכפיל גם את צוות ההנדסה וגם את הצוות האירופאי שלה. החברה תרחיב את נוכחותה בכל רחבי העולם ואת היצע המוצרים שלה, במטרה לתמוך במגוון רחב של צרכים הקשורים לאחסון נתונים בענן וכיום לא חסרים כאלה בכלל.

מהנתונים שמגיעים אלינו, OwnBackup עוזרת ליותר מ-1000 עסקים מכל רחבי העולם להגן על הנתונים החיוניים שלהם המאוחסנים בענן על ידי אבטחת טריליוני רשומות של נתוני תוכנה כשירות ופלטפורמה כשירות (SaaS ו-PaaS), במטרה למנוע פגיעה בנתונים היקרים של העסק, להבטיח המשכיות עסקית, לצמצם הפרעות תפעוליות ולעמוד בדרישות של נוהלי ציות.

OwnBackup, OwnBackup Archiver

נוסף למימון, OwnBackup הודיעה על זמינות כללית של שירות ה-OwnBackup Archiver. שירות זה כאמור, "מארכב" באופן אוטומטי נתונים ונספחים שאינם נדרשים יותר בתהליך העבודה כאשר הוא שומר על שלמותם, על נגישות הנתונים ועל אבטחתם, כדי לאפשר ציות למגוון רחב של תקנות ונהלים. שירות זה בעצם מאפשר לחברות להמשיך בסדר היום מבלי לדאוג לביצוע גיבויים שוטפים ולאבטח אותם.

מינוי בכירים חדשים

כדי לקדם צמיחה בכל רחבי אירופה, OwnBackup מינתה את גארת' מוריס, איש מכירות מנוסה בתחום הטכנולוגיה, לסגן נשיא למכירות במדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. מוריס כאמור, יעבוד במשרדי OwnBackup בלונדון, והוא יצמיח וינהל את צוות המכירות למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

לפני הצטרפותו ל-OwnBackup מוריס מילא תפקידים שונים שבהם הוא הצמיח וניהל צוותי מכירות עתירי הישגים בכל רחבי אירופה. בעבר הוא שימש בתור סגנן נשיא ומנהל כללי למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-Model N, סגן נשיא אזורי לבריטניה ב-Salesforce ומנהל מכירות טכנולוגיה ב-Oracle. כיום הוא גם משמש בתור חבר המועצה המייעצת ב-TheSearchBase.

גם ניקיטס קוטופס מ-Insight Venture Partners, הרפינגר סינג מ- Innovation Endeavors ובוב דה-סנטיס, נשיא ומנהל תפעול ראשי של Conga, הצטרפו למועצת המנהלים של OwnBackup במטרה לחזק את צוות המומחים שלה ולעזור לחברה לנווט בין הזדמנויות השוק.

"צוות הניהול בעל החזון של OwnBackup והמוצרים החדשניים שלה הביאו לצמיחה יוצאת מן הכלל בשנים האחרונות. ככל שגובר הצורך בהגנה על נתונים בענן, OwnBackup תמשיך להיות המובילה בשוק," הוסיף קוטופס. "OwnBackup מאפשרת לארגונים לאמץ את הענן בבטחה ולדעת בוודאות שהנתונים הקריטיים שלהם מוגנים ובטוחים. לקוחות OwnBackup מסתמכים על מוצריה כדי לנהל תהליכי שיקום מאסון ולהבטיח גישה מיידית לגיבויים המקיפים הנדרשים כדי לשחזר נתונים במהירות ולהוכיח ציות לדרישות."

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן