fbpx

חברת Asus משיקה מחשבים ניידים חדשים

היום, 29.5.19 חברת Asus משיקה מחשבים ניידים חדשים, המיועדים לבעיקר שוק המקצועי, עם שילוב של יותר ממסך אחד בכל מכשיר, שבחלקם מסך אחד מתפקד בתור משטח עכבר אינטראקטיבי ונוח עם התאמה אישית של המשתמש.

סדרת ZenBook

ScreenPad 2.0 החדש נמצא בכל הדגמים מסדרת ZenBook. בעזרת מסך משני אינטראקטיבי, משטח נגיעה זה משדרג את חווית המשתמש ופותח שלל הזדמנויות חדשות לניצולת מרבית. התצוגה הנוחה שלו, הדומה לזו של סמארטפון, מאפשרת למשתמש לנהל מגוון רחב של משימות בשטף נוח וקולח.
כל דגמי הסדרה הם בעלי תצוגת NanoEdge המאופיינת במסגרות מינימליות – המסך מכסה כ-95% משטח פני הצג. נתון זה הופך את דגמי ZenBook לקומפקטיים ביותר מסוגם.
השילוב בין אפקטיביות וניידות הוא מתכונות הדגל של סדרת ה- Zenbook. לדגמים החדשים יש מנועי ביצוע עוצמתיים – מעבדים בעלי ארבע ליבות מהדור השמיני של סדרת IntelCore i7, מעבד גרפי NVIDIA GeForce GTX 1650 בעל טכנולוגית Max-Q, נפח זיכרון RAM של 16GB, כונני SSD מסוג PCIe וחיבור לרשת בתקן Gigabit Wi-Fi.

משטח מגע חכם ומתקדם

משטח המגע ScreenPad 2.0 מופעל על ידי התוכנה ScreenXpert ומאובזר במסך מגע של 5.65 אינץ' המציע תכונות ויתרונות רבים. המסך המשני והאינטראקטיבי הזה מעלה את רמת הביצוע באופן המאפשר שטף משימות גובר ורצוף. מספר טכנולוגיות נוספו כדי להשיג פרודוקטיביות מרבית: מצב QuickKey מאפשר יצירת קיצורים לפעולות הדורשות לחיצה על כמה מקשים במקביל, מצב Handwriting נועד לכתיבת טקסט רגועה ומצב NumberKey נועד להזנת נתונים מהירה. התצוגה של משטח המגע, שדומה לתצוגת הסמארטפונים, הופכת את השימוש במסך המשני לחוויה קלה וידידותית. מפתחים חיצוניים יכולים להיעזר בממשק התכנות ASUS API ולמצות את הפוטנציאל הטמון ב-ScreenPad כדי לשפר את חווית המשתמש ולייעל את התוכנה שלו. כיום, ההספק של החומרה גבוה יותר מזה של דגמים קודמים – הספק הסוללה ארוך פי 2.5 כאשר משתמשים במשטח המגע ScreenPad.

התצוגה הקומפקטית בעולם

הדגמים הקלים והניידים של ZenBook הם הקומפקטיים ביותר מסוגם בזכות תצוגת NanoEdge המושתתת על עקרון המסגרת המינימלית. כל הדגמים המרהיבים (13.3, 14 ו-15.6 אינץ') מתאפיינים במסגרות צרות מכל ארבעת הצדדים, באופן המאפשר למסך לכסות 95% משטח פני הצג – המסך הוגדל עד לקצה היכולת בתוך גבולות מאתגרים. התוצאה היא עוצרת נשימה: תצוגה ללא מסגרת לחווית צפייה סוחפת ומהפנטת. הסגנון המסורתי של הסדרה ZenBook מוסיף מן היופי ומן האלגנטיות לעיצובים הקומפקטיים החדשים: כל דגם מסדרה זו מצופה בצבע מבריק – דמוי מתכת מלוטשת – ששואב השראה מפילוסופיית ה"Zen". יש אפשרות להשיג דגם כחול מלכותי-מט הנושא לוגו זהוב על גבי המכסה ופס ורוד עדין על גבי המקלדת למראה אצילי ואטרקטיבי. צירים מסוג ASUS ErgoLift מטים את המקלדת באופן אוטומטי כדי לתת לכם חווית הקלדה נוחה ולעזור למערכת הקירור לפעול ביעילות.

ביצוע ברמה הגבוהה ביותר

סדרת דגמי ZenBook החדשה נועדה לתת לכם רמת ביצוע חסרת גבולות בזכות המעבד מבית אינטל – Intel Core i7 (דור שמיני) – ובזכות מגוון רחב של אופציות לגרפיקות מהירות מסוג NVIDIA GeForce MX250 בדגמים ZenBook (13, 14 ו-15) ובדגם ZenBook Edition 30. דגם ה-15 אינץ' מצויד במעבד גרפי חזק– NVIDIA GeForce GTX 1650. כל הדגמים כוללים כונני SSD מסוג PCIe ונפח זיכרון RAM של עד 16GB. נתונים אלה הופכים את דגמי הסדרה לאידיאליים ליצירת מסמכים מסובכים, לכריית נתונים, לעריכת תמונות ווידאו ולחוויית משחק מהנה. דגמי סדרת ZenBook מספיקים יותר בפחות זמן. בעלי מקצועות מתניידים צריכים חיבור רציף ומהיר ככל האפשר. כל דגמי סדרת ZenBook כוללים חיבור לרשת בתקן (Gigabit-class WiFi 5 (802.11ac. בזכות החיבור היציב הזה, ובזכות מבחר התכונות המתקדמות שלו, תוכלו להוריד תכנים ולבצע צפייה ישירה במהירות וביציבות שלא הכרתם. בנוסף, חיבור Bluetooth 5.0 מאפשר למשתמשים לחבר בקלות מכשירים ואביזרים היקפיים בהספק נמוך. סדרת ZenBook מיועדת לאנשים שאינם עוצרים לרגע ומאפשרת לכם לעבוד במהלך היום מבלי להטעין את המחשב אפילו פעם אחת. הספק הדגמים 13 ו-14 מגיע לעד 14 שעות. ההספק של ZenBook 15 הוא עד 17 שעות.

סדרת VivoBook של החברה קרדיט: אסוס

מאפיינים

 • מעבד i7 מהדור השמיני
 • כרטיסי מסך ייעודיים
 • משטח עכבר אינטראקטיבי ומותאם אישית
 • כונני SSD בכל הדגמים
 • זכרון RAM 16GB
 • תמיכת בתקן 802.11ac למהירות רשת גבוהה.

סדרת VivoBook

שני מחשבים ניידים (דגם S14 ודגם S15) המשלבים את מסך המגע המשני ASUS ScreenPad לתפוקת עבודה מרבית. הגימור הצבעוני ופורץ הדרך של דגמים אלה פונה לקהלים הצעירים. המארז הקליל ממתכת כולל תכונות עיצוב מיוחדות כגון ציר ErgoLift שנועד לספק חוויית הקלדה נוחה יותר.

תצוגת NanoEdge של מחשבי ה-VIvoBook מושתתת על עקרון המסגרות המינימליות – הדגמים הם קומפקטיים ובעלי תמונות מהפנטות בזכות המסך המוגדל שמכסה עד 88% משטח פני הצג. מנועי הביצוע של סדרה זו הם המעבדים מסדרת Intel Core i7 (דור שמיני) ומעבד גרפי של NVIDIA GeForce MX250. נפח האחסון של כונני ה-SSD מסוג PCIe הוא עד 1TB. הדגמים החדשים הם הראשונים מסדרת VivoBook עם מצלמה אינפרא-אדום (IR)  ו-Wi-Fi 6 (802.11ax).

משטח מגע חכם ומתקדם –  ASUS ScreenPad 2.0

VivoBook S14 ו-VivoBook S15 הם הדגמים הראשונים בסדרה עם ScreenPad 2.0, הגרסה האחרונה של משטח המגע החדשני שמגביר את תפוקת הפעילות ומשדרגת את החוויה שלכם כמשתמשים. ScreenPad 2.0 מונע על ידי תוכנת ScreenXpert ומסך המגע האינטרקטיבי שלו (5.65 אינץ') מציע שלל אפשרויות ויתרונות. זרימת העבודה הופכת יעילה ורציפה יותר בזכות מספר מצבים: מצב QuickKey מאפשר יצירת קיצורים לפעולות הדורשות לחיצה על כמה מקשים במקביל, מצב Handwriting נועד לכתיבת טקסט רגועה ומצב NumberKey נועד להזנת נתונים מהירה. התצוגה של משטח הנגיעה, שדומה לתצוגת הסמארטפונים, הופכת את השימוש במסך המשני לחוויה קלה וידידותית. מפתחים חיצוניים יכולים להיעזר בממשק התכנות ASUS API ולמצות את הפוטנציאל הטמון ב-ScreenPad כדי לשפר את חווית המשתמש ולייעל את התוכנה שלו. כיום, ההספק של החומרה גבוה יותר מזה של דגמים קודמים – הספק הסוללה ארוך פי 2.5 כאשר משתמשים במשטח הנגיעה ScreenPad.

עיצוב צעיר וססגוני

מבחר הצבעים בעבור שני הדגמים: ירוק כהה, ורוד צווח, כחול עמוק, כסוף-שקוף או אפור מטאלי. לכל צבע יש גוון משלים ליצירת קונטרסט ייחודי. למשל, את הירוק הכהה והטבעי משלים גוון כתום אנרגטי – שילוב זה מתאים לאלה האוהבים לגלות עולם ואיתני טבע; את הוורוד הצווח משלים גוון ירוק כהה – לבעלי אופי מרדני שאינם פוחדים להביע את האמונות שלהם. כדי לפנות לקהל הצעיר הוספנו, לראשונה בדגמים VivoBook, את הלוגו של הסדרה המופיע על גב המסך.

תצוגת NanoEdge המהפכנית נותנת למארזים של VivoBook S14 ושל VivoBook S15 מראה מינימליסטי וקומפקטי. המשקל הנמוך של המחשבים האלה (S-14 – 1.4 קילו \ S-15 – 1.8 קילו) מאפשר לכם להכניס אותם לכל תיק ולהתנייד אתם בלי שום קושי.

תכונות ידידותיות למשתמש

בזכות תצוגת NanoEdge המינימליסטית, רוחב המסגרות של הדגמים VivoBook S14 ו-VivoBook S15  הוא כ-5.2 מ"מ. המסך מתפשט על כ-88% משטח פני הצג כדי להביא לכם איכות תמונות מרהיבה במהלך העבודה או המשחק. הצירים מסוג ErgoLift מטים את המקלדת ב-3.5 מעלות כדי לתת לכם חווית הקלדה נוחה. הצירים עשויים מקשה אחת ליציבות ארוכת טווח. התקן 802.11ax מהיר ב-300% יותר מ-802.11ac הקודם, נפח החיבור גדל פי 4 וזמן ההשהיה קטן ב-75%; בזכות נתונים אלה, זמן הטעינה של חומרי וידאו בפורמט 4K ירד ב-70%. מצלמת IR מובנית מאפשרת כניסה לחשבון על ידי זיהוי הפנים; המערכת הביומטרית המתקדמת עובדת בתיאום מושלם עם Windows Hello כדי לאפשר למשתמשים להעיר את המחשב ולהתחבר אליו בעזרת מבט חטוף. בנוסף, מערכת האודיו האיכותית אושרה על ידי חברת Harman-Kardon ומבטיחה למשתמשים סאונד מדויק שאין דומה לו.

סדרת הVivoBook החדשה של החברה. קרדיט: אסוס

מאפיינים

 • מעבד i7 מהדור השמיני
 • תצגות NanoEdge עם יחס גוף-מסך של 88%
 • כרטיס מסך ייעודי מסוג GeForce MX250.
 • כונן SSD בתקן PCIe בנפח של עד 1TB
 • מסך אינטראקטיבי ומותאם אישית
 • קל משקל – פחות מ2 ק"ג
 • מערכות סאונד וביומטריה מתקדמות
 • מגוון צבעים גדול

ZenBook Pro Duo – לפטופ עם מסך מגע ענק

מדובר במחשב נייד פורץ דרך. ScreenPad Plus, מסך מגע משני ומהפכני הכלול בדגם זה (14 אינץ' ברזולוציית 4K רוחב מלא) מותח עד קצה היכולת את פוטנציאל היצירה של המשתמשים, אפילו יותר מגרסת ScreenPad המקורית.

ScreenPad Plus פותח בפניכם מגוון אפשרויות ליצירת תוכן אינסופית. המסך המשני מעולה למולטי-טסקינג ולשטף עבודה בלתי פוסק; הוא פועל בתיאום מלא עם התצוגה הראשית ותוכנת ההפעלה שלו, ScreenXpert, כוללת מבחר רחב של אפליקציות, יישומים ותכונות המאפשרים למשתמשים ליהנות מכל היתרונות הגלומים ב-ScreenPad Plus.

ZenBook Pro Duo נועד לספק רמת ביצוע מרבית ויצירה אינסופית וקלה. המעבד, Intel Core i9 (דור 9) הפועל בתדר גבוה במיוחד (עד 5GHz במצב Turbo Boost) . נפח הזיכרון DDR4 RAM 32GB, ומעבד גרפי – NVIDIA GeForce RTX 2060, אחסון מהיר מאד של עד 1TB בכונן SSD מסוג PCIe 3.0 x4.

מסך המגע הראשי של ZenBook Pro Duo, ברזולוציית 4K UHD (3840 x 2160) OLED נותן לכם תמונות מרהיבות. מסך המגע המשני (3840 * 2160) ברזולוציית 4K משמש למגוון יישומים במצב ScreenPad Plus ומחשבון דיגיטלי במצב NumberPad. התצוגה הראשית היא בעיצוב ASUS NanoEdge המתאפיין במסגרת מינימלית, במראה קומפקטי מאד ובתמונות מרהיבות ומהפנטות. העיצוב בגוון תכלת מעניק למחשב אופי ואישיות חדשנית על-זמנית. יש בו גם גימור מטאלי ואסימטרי ששואב השראה מפילוסופית ה"Zen" – עיצוב מסקרן המעניק ל-ZenBook Pro Duo את זהותו הייחודית.

ישנה גרסה ניידת יותר ב-14 אינץ', ה-ZenBook Duo (UX481). דגם זה הוא בעל תצוגת NanoEdge FHD ומסך מגע משני מסוג FHD ScreenPad Plus. הוא מונע על ידי מעבד מסוג Intel Core i7 ומעבד גרפיקות מסוג GeForce MX250. 

ליצור יש מאין: רף פרודוקטיביות חדש

התצוגה הייחודית של המסך המשני ScreenPad Plus (ברזולוציית 4K) נותן לכם שלל אפשרויות למיצוי פוטנציאל הפרודוקטיביות שלכם בעזרת שתי תצוגות LCD נפרדות בדגם של ZenBook Pro Duo הקומפקטי והנייד. מסך המגע הראשי, ברזולוציית HDR ברוחב מלא (יחס גובה רוחב – 32:9), ממוקם הישר מעל מקלדת המחשב כדי להרחיב את המשרד הווירטואלי שלכם מבלי לשנות את הצורה המקובלת של המחשבים הניידים.

ניתן להשתמש ב-ScreenPad Plus כמו בכל תצוגה משנית של Windows לעריכת תוכן ויזואלי. כמו כן, המשתמשים יכולים ליהנות משלל תכונות ופונקציות המקודדות בתוכנת ההפעלה של המסך – ה-ScreenXpert control software – כדי לחסוך זמן ולהקל עליהם את ניהול האפליקציות ואת השימוש המתואם בין שני המסכים. פקודות זריזות כגון App Switcher, ViewMax ו-App Navigator מאפשרות אינטראקציה נוחה ומעבר נתונים קל בין התצוגה הראשית לבין תצוגת ה-ScreenPad Plus. בעזרת הפקודה Task Group המשתמשים יכולים להריץ אתגרי עבודה בזריזות ולפתוח משימות רבות בלחיצה אחת.

אתם גם תוכלו לגרור אפליקציות, סרגלי כלים ותפריטים אל ה-ScreenPad Plus כדי להקל על העומס של המסך המרכזי ולהשיג יעילות מרבית. יוצרי תוכן יכולים לגרור אל ה-ScreenPad Plus אלמנטים כגון קדימונים (טריילרים), מעקב ההיסטוריה של השימוש שלם, חלונות לקידוד או פאנלים לעיבוד אודיו (audio mixer panes) כדי לעבוד בקלות וברציפות. האפליקציות החברתיות של ScreenPad Plus מאשפרות לכם לשמור על קשר עם בני משפחה וחברים ולהגיב למסרים במהירות תוך כדי עבודה ובלי שתצטרכו לעבור בין חלונות. המסך ScreenPad כולל אפליקציות חלוציות להעלאת התפקוד שלכם. ASUS עובדת עם מפתחים בחברת Corel כדי של-ScreenPad יהיו כל הכלים הנדרשים לפרודוקטיביות אינסופית. עם זאת, אפשר להשתמש בו בכל אפליקציה של Windows מבלי להצטרך לרכוש את הגרסה המיוחדת, זוהי הפלטפורמה המשוכללת של ScreenPad Plus לכתיבה ולציור. משענת כף היד bundled deluxe מעלה אפילו עוד יותר את רמת הנוחות שהמקלדת הנוטה, בטכנולוגיית ErgoLift היוצרת זווית למקלדת, מספקת לכם חוויה כדי שתוכלו לצייר ולהקליד בשקט. ZenBook Pro Duo כולל את הגרסה החדש של ה-ASUS NumberPad, לוח מקשי המספרים המואר בתאורת לד המופיע על גבי מסך המגע. Alexa, מערכת התמיכה הקולית של Amazon, מותקנת במחשב זה – לוח תאורה מיוחד בקדמת המחשב דולק כדי לאותת שהיא פועלת ומקשיבה.

ביצוע עוצמתי ביותר

ZenBook Pro Duo נועד לספק רמת ביצוע מרבית ויצירה אינסופית וקלה. המעבד מדגם Intel Core i9 (דור 9) הפועל בתדר גבוה במיוחד (עד 5GHz במצב Turbo Boost). נפח הזיכרון DDR4 RAM 32GB. המעבד הגרפי המוכוון-משחקים – NVIDIA GeForce RTX 2060 – פועל בעוצמה אדירה בזכות ארכיטקטורת Turing, הארכיטקטורה המתקדמת מבית NVIDIA; טכנולוגית מעקב הקרניים של מעבד זה, היוצרת גרפיקות היפר-ריאליסטיות, קובעת רף חדש בתעשייה.

נפח האחסון של ה-SSD מסוג PCIe 3.0 x4 הוא עד 1TB ומאפשר גישה מהירה למידע בכל רגע נתון. ממשק החיבורים והיציאות (I/O) כולל יציאה מסוג USB Type-C בטכנולוגית Thunderbolt. התקן החדש של הרשת (Intel Wi-Fi 6 with Gig+; 802.11ax) מביא את המהירות האלחוטית לגבהים חדשים כדי שתוכלו להתחבר בכל מקום בעולם. כדי להבטיח עיבוד חלק וביצוע בתפוקה מרבית הוסיפו את הכפתור Turbo Fan כדי להגביר את עוצמת הקירור בכל רגע. ציר ErgoLift מעלה את זרימת האוויר מתחת למחשב כדי לפזר את החום ביעילות יתרה.

פרטים אלה הופכים את ה-ZenBook Pro Duo  לאחד מהמחשבים הניידים העוצמתיים ביותר. עוצמה זו משפרת את יכולת היצירה של אנשי מקצוע ומבטיחה ביצוע משותף ומתואם בין המסך הראשי לבין המסך ScreenPad Plus.

תצוגה מרהיבה

המסך הראשי של ZenBook Pro Duo הוא מסך מגע חוצה גבולות – 4K UHD NanoEdge OLED הוא כמעט חסר מסגרת, שכן המסך מכסה 89% משטח פני הצג. התוצאה – מסך מוגדל המשאיר אתכם מרוכזים. הטכנולוגיה המתוחכמת של תצוגה זו מביאה לכם צבעים עזים וגווני שחור כהים יותר. כדי לתת למשתמשים את הצבעים החזקים והמציאותיים ביותר, ZenBook Pro Duo תומך בקשת רחבה ברזולוציית HDR וקשת צבעים 100% DCI-P3, קשת צבעים נפוצה בתעשיית הסרטים. בשנים האחרונות היא הפכה לבחירה המועדפת של מפתחי המחשבים בגלל טווח הגוונים האינסופי. כך, כל התמונות והסרטים ב-ZenBook Pro Duo ירשימו אתכם ביופים המהפנט

דגם ה-ZenBook Duo של החברה קרדיט:אסוס

מאפיינים

 • מעבד i9 מהדור התשיעי
 • זכרון 32GB RAM
 • כרטיס מסך מסוג RTX 2060
 • כונן NVMe בגודל 1TB
 • ScreenPad מוגדל לאורך כל גוף המחשב הנייד
 • תמיכה בHDR
 • מסך 4K
Benny Hai
בן 22, במהלך שירות צבאי ביחידת ממר"ם, מאזן את הזמן כדי לכתוב פה וגם לתרום כמה שאפשר למערכת הצבאית. איש תקשורת ומעורב בתחום המחשבים והחומרה. נכנסתי לא מזמן לתחום האוברקלוק אקסטרים בHWBOT. חולה טכנולוגיה.
דילוג לתוכן