fbpx

חברת Accenture ישראל משיקה צוותי Fintech ו-Healthcare

Accenture Ventures ישראל היא השלוחה הישראלית של חברת הייעוץ והיישום הטכנולוגי הגדולה בעולם. כעת, מרחיבה החברה את צוות ההשקעות האסטרטגיות ומצרפת אל תחום הסייבר צוותים בתחומי ה-Fintech (טכנולוגיה פיננסית) וה-Healthcare (בריאות דיגיטלית).

בתמונה, בנג׳מין (בן) חדד מנהל Accenture Ventures בישראל קרדיט: MARA RAMPINI

הצוותים יסייעו ללקוחותיה לייעל את שירותיהם על ידי שילוב טכנולוגיה חכמה וניסיון בינלאומי שהחברה מביאה עמה ובאמצעות חיבור לסטארט-אפים ישראלים מובילים בתחומים אלו. עם השנים, Accenture חרטה על דגלה לפעול בנקודת המפגש בין הצד העסקי של ארגונים לבין הטכנולוגיה במטרה לסייע ללקוחותיה במגוון ענפי התעשייה השונים, לנוע קדימה ולהתמודד בהצלחה עם אתגרים עסקיים מורכבים, תוך כדי אימוץ טכנולוגיות חדשניות.

ל-Accenture ישראל ישנו יתרון ייחודי המוענק ללקוחות החברה בעולם והוא הצעת גישה ישירה לפלטפורמות המובילות בישראל תוך ניצול היתרונות המשמעותיים של האקוסיסטם הישראלי בכמות ואיכות הסטארט-אפים הקיימים בתחומים אלו, זאת לצד איכות ההון האנושי הקיים בשוק הישראלי.

מחקרים של Accenture מראים כי בישראל קיימים יותר סטארט-אפים מאשר בכל עיר אחרת באירופה או אסיה וכמות הסטארט-אפים כמעט שווה לאלו בערים מובילות נוספות דוגמת לונדון, פריז וברלין יחד. בנוסף מראים המחקרים כי היקף ההשקעות הממוצע בסטארט-אפים הישראלים כמעט והוכפל בשלוש השנים האחרונות, ומדגיש את התבגרות השוק ומצדיק את החיבור לחברות סטארט-אפ הנמצאות בשלבים מתקדמים, עמן Accenture תשתף פעולה.

בנוסף מראים המחקרים כי הצמיחה במספר האקזיטים גדלה ב -19% מדי שנה בין השנים 2016-2018, נתון המדגיש גם הוא את השכיחות של מוצרים וחברות חזקות היוצאות מישראל. בארבע השנים האחרונות חלה צמיחה של כ-42% בסך ההון שגויס.

סטארט-אפים תל-אביביים מובילים על כל הערים הגדולות באחוז הגבוה ביותר של לקוחות גלובליים, והציון הגבוה ביותר של חיבורים גלובליים, וברוב מוצרי הפיתוח של החברות ממוקדים בלקוחות גלובליים. בממוצע, בתל אביב יש סיכוי גבוה ב -22% להשיק פלטפורמה עולמית מאשר רוב המערכת האקולוגיות הגדולות ביותר בעולם.

Accenture בתעשיית ה-Fintech

Accenture מתמקדת רבות בתעשיית הפיננסים ובתוכה בבנקאות, בשוקי ההון ובביטוח. זוהי אחת מהמחלקות הגדולות ביותר בחברה עם רווח של מיליארדי דולרים בהכנסות השנתיות. Accenture מספקת שירותים המייעלים את התנהלות הבנק במחלקות השונות ומהווים את המרכיבים החיוניים ביותר של המערכת הפיננסית – טכנולוגיה, אסטרטגיה, ייעוץ, תפעול ותמיכה דיגיטלית.

בישראל קיימת תעשייה מפותחת של טכנולוגיות פיננסיות עם כ-500 סטארט-אפים בתחומים השונים. את צוות ה-Fintech בישראל יוביל: אביעד בן-ליש – אשר אחראי על יצירת שותפויות עם סטרטאפים בתחומי ה-Fintech/Insurtech ועל סיוע ללקוחות ה-FS של החברה באירופה ובאמריקה הלטינית לשלב פתרונות חדשניים בפעילותם.

Accenture בתעשיית הבריאות הדיגיטלית

בריאות המונעת מתובנות (AI) הינה הגישה המובילה כיום את Accenture ולקוחותיה למתן שירותי בריאות יעילים יותר ובמחיר בר השגה. חברת Accenture מעסיקה מעל לעשרים אלף עובדים בתחום תעשיית הבריאות המשלבים ניסיון בינלאומי בתחומי העסקים, הבריאות והטכנולוגיה בכדי לספק תובנות קליניות ועסקיות ולשלב בתחום את הטכנולוגיות החדישות ביותר.

זו הסיבה שגופי הבריאות הגדולים ביותר בעולם בוחרים ב Accenture לספק עבורם מגוון שירותים מקצה לקצה, המסייעים להם להפוך להיות מרכזי הבריאות החכמים של העתיד. ישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחומי טכנולוגיות הבריאות. קרוב ל -80% מהסטארט-אפים בתחום זה מתמקדים בחדשנות בתחומי הבריאות הדיגיטלית והמכשור הרפואי.

את צוות הבריאות של Accenture Ventures בישראל תוביל גלי הלפרן ויינרמן –אשר אחראית לאסטרטגיה העסקית של תחום ה Healthcare עבור לקוחות החברה באירופה ובאמריקה הלטינית.

בנג׳מין (בן) חדד מנהל את Accenture Ventures בישראל ואחראי על הסגמנט הבינלאומי בתחום אבטחת הסייבר  מסר: "מטרת העל שלנו היא ההצלחה של לקוחותינו. אנו מציגים בפניהם את המגמות והפתרונות החדשניים ביותר, ומלווים אותם בדרך הטובה ביותר בעת הבדיקה, היישום והאופטימיזציה של אותן פתרונות אצלם בחברה".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן