fbpx

חברת מלאנוקס משיקה טכנולוגיית טלמטריה חדשה ומתקדמת

מלאנוקס מציגה טכנולוגיית טלמטריה מתקדמת שתדאג שהעסק שלכם יעבוד באופן מושלם כל הזמן ומנטרת חריגות ברשת המחשבים ומשפרת בצורה דרמטית את הזמן שבו מרכז המחשוב עובד באופן מלא ("UPTIME").

מלאנוקס (Mellanox) טכנולוגיות, מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, השיקה היום טכנולוגיית טלמטריה  מתקדמת, המספקת נראות לתוך שכבת הדאטה והחריגות המתקבלות בה, המשמשת שירותי ענן ציבורי, ענן פרטי ומערכות מחשוב ארגוני.

What Just Happened או בשמה המקוצר – WJH הינה טכנולוגית ניטור חכמה חדשה המספקת הרבה יותר מטכנולוגיות טלמטריה רגילות הקיימות בשוק היום. הטכנולוגיות הקיימות מייצרות כמויות אדירות של מידע ודיווחים מהרשת וכוללות ספירות פורטים, דגימות סטטיסטיות של חבילות מידע ועוד מידע "hop-by-hop" שנאסף.

למידע הזה שנאסף אין שום הקשר או פרטים היכולים לעזור בפענוח פעילות שאינה שגרתית ברשת, דבר המכריח את מנהל הרשת או את כלי הניטור לבצע ניתוח מלא הגוזל זמן רב וכל זה  על מנת להגיע לשורש הסיבה של הבעיות ברשת.

WJH היא מערכת טלמטריה מבוססת אירועים אשר מספקת מידע ישיר וישים ובכך מחסלת לחלוטין את הניחושים והספקולציות שעד היום היו חלק בלתי נפרד מעבודת פתרון תקלות ברשת.

הפתרון של WJH ממנף את יכולות החומרה הייחודיות שנבנו ב-Mellanox Spectrum ™ ו- ASIC Spectrum ™-2  את'רנט לבדיקת פאקטות (חבילות) של דאטה במהירויות מרובות טרה-ביט – הרבה יותר מהר מאשר פתרונות מבוססי תוכנה או firmware שמציעים המתחרים. במערכות מיתוג מבוססות מלאנוקס, WJH בודק פאקטות בכל הפורטים בקצב הקו, במהירויות שיכולות להמם פתרונות מסורתיים של בדיקת פאקטות עמוקה.

טכנולוגית WJH מזהה התנהגות חריגה, ומאחד אותה לתוך נתונים תמציתיים, ספציפיים, וברי יישום מיידי המאפשרים פעולת תיקון מהיר והתאוששות של יישומי ענן ופעולות עסקיות קריטיות.

בעידן של היום ניתור מידע וניתוח נכון שלו הוא אחד הכלים המשמעותיים ביותר בעבור אנשי ה-IT והארגונים השונים בכלל. במקרים רבים, נפילה של שרתים או תשתיות מחשוב עלולה לגרום לנזק כלכלי עצום, לפעמים בהיקף של מיליוני דולרים. מערכות טלמטריה כדוגמת WJH עשויות לחזות ולעזור במניעה של נפילת רשתות לצד זיהוי ניסיונות חדירה לא חוקיות לרשתות הארגונים.

טכנולוגית  WJH זמינה כעת עם הגרסאות העדכניות ביותר של Mellanox Onyx ™, Cumulus Linux ו- SONiC. טכנולוגיית Mellanox WJH מאמצת את גישת האת'רנט הפתוח ומשולבת בקלות עם כלי קוד פתוח כמו InfluxDB, Grafana, Kibana, אך פועלת גם עם פתרונות ניטור רחבים של מרכזי נתונים כגון Mellanox NEO ו- NetQ של Cumulus.

"אנו מייצרים את מתגי האת'רנט  המתקדמים ביותר בשוק, עם יכולות רישות שמגיעות הרבה מעבר ליכולות ההשהיה ויכולת העברת פאקטות נתונים של החברות המובילות בתעשייה", אמר עמית כץ, סגן נשיא חטיבת מתגי האת'רנט במלאנוקס "לקוחות זקוקים לרשת חכמה יותר, רשת שיכולה להיות בלתי נראית כשמדובר בהתקנה וחלוקה ​​אוטומטיות, אך נראית לעין כשמדובר בפתרון בעיות.
כל לקוח שניסה את WJH נדהם לגלות כמה מהר הצליחו לגלות התנהגות שמעולם לא ידעו שמתרחשת ברשת שלו. אנחנו פותחים את יכולות הטלמטריה המתקדמות של  WJH לכל הלקוחות שלנו בלי לשחק את משחק ה"הרישיון לכל תכונה" כפי שהמתחרים שלנו עושים. WJH היא גורם טכנולוגי המאפשר ומהווה בעצם את האלמנט החסר עבור רשתות אוטונומיות וריפוי עצמי ".

"מתגי Mellanox Spectrum הם חלק מפתרונות האחסון הארגוני של Hewlett Packard Enterprise כגון סדרת HPE M-series. עבור מנהלי האחסון, פתרון בעיות רשת ו- SAN היו תמיד מאתגרים. עם WJH, פתרנו את הבעיה הזו ואנו יכולים בקלות לפתור בעיות רשת חמורות בתוך דקות. זה כוחה של ESF – הוא לא עוד מתג את'רנט", אמר רופין מוהאן, מנהל מו"פ אחסון ברשת ב- HPE. "השילוב של WJH ו- Smart Fabric Orchestrator (SFO) משפר את הפתרונות של HPE M-series מפשט את הניהול של SAN ואת פתרון הבעיות על-ידי מתן אבחון מתקדם המסייע לשמור על כל פעולה חלקה ללא השפעה שלילית בביצועים".

מלאנוקס תציג את טכנולוגיית WJH באירוע KubeCon בברצלונה ב 20-23 מאי. בקרו אותם בביתן S33 כדי ללמוד על היתרונות של פתרונות הרשת המהירה של מלאנוקס עם טלמטריה מתקדמת מובנית.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן