fbpx

כנס הבינה המלאכותית הגלובלי AIWIN מגיע לישראל

כנס אתגר ה-AI הגלובלי AIWIN מגיע לתל אביב, במסגרת סבב עולמי. הכנס סוקר את המערכת האקולוגית של תחום האינטליגנציה המלאכותית – AI בסין, והוא מסמן הזדמנות לכניסה לשוק ה-AI הסיני, באמצעות אתגר ה-AIWIN ובחסות ממשלת סין.

China AIWINAIWIN הוא מרכיב מרכזי בכנס ה-AI הגלובלי שייערך בסין, שנחאי באוגוסט. כאמור, שנחאי שהינה בירת הפיננסים, המדע והטכנולוגיה של סין, השיקה באי שם ב-2017 חזון שאפתני ומעניין בתחום הבינה המלאכותית. החזון, שנקרא AI@Shanghai מבטא את רצונה של שנחאי להכניס אליה יותר ויותר חברות הייטק ופעילות באחד התחומים הבולטים והחשובים כיום – בינה מלאכותית.

השנה אירוע ה-AIWIN יתמקד בארבעה תחומים: הטיפול הרפואי, הפיננסים, המוביליות והתעשייה, בדגש על רובוטיקה. במהלך AIWIN, אשר יתקיים בתל אביב יתארחו נציגים רשמיים מממשלות סין ושנחאי, מומחי בינה מלאכותית, בכירים מתאגידי ענק, ממוסדות אקדמיים ומקרנות הון סיכון מובילות מכל רחבי העולם.

הנושאים שנבחרו השנה מעניינים במיוחד ולמעשה הם כמה מהנושאים החשובים ביותר כיום. תחום הרפואה הוא אף מציל חיים והשילוב של בינה מלאכותית בו עשוי לשנות את עולם הרפואה מקצה לקצה. בתחומי התעשייה, הפיננסיים והמוביליות, שלא תמיד זוכים לאור הזרקורים בהקשר של הבינה המלאכותית ישנו פוטנציאל עצום, דמיינו לכם מחשב מחכם המסוגל לנהל את המסחר בבורסה, וזו כמובן, רק דוגמה קטנה.

על רקע המערכת האקולוגית הבין-לאומית, המאפשרת הבנה מעמיקה יותר בין חברות העוסקות בבינה מלאכותית, במערב לאחיותיהן במזרח, ידונו הדוברים והפאנליסטים בהזדמנויות ובאתגרים העומדים בפני חברות ישראליות העוסקות בבינה מלאכותית המבקשות להשקיע בסין ולא חסר חברות כאלה.

AIWIN מהווה פסגה טכנולוגית המעמיקה את הקשרים שבין המערב למזרח בתחום הבינה המלאכותית, אחד התחומים הבוערים ביותר שקיימים כיום בכל הקשור למדעי המחשב, ובכלל. כידוע, סין הינה מעצמה כלכלית גדולה עם אקוסיסטם מעניין במיוחד. ההזדמנות שניתנת לחברות היי-טק ישראליות ובכלל חברות מכל העולם במסגרת AIWIN היא בהחלט מדהימה, מדובר באירוע יוצא מן הכלל.

משתתפי AIWIN מוזמנים לקחת חלק באתגר חדשנות ה-AI הגלובלי, שיתקיים מאפריל עד יולי. לצוותים המנצחים יוענקו פרסים במסגרת הכנס והם יזכו להכרה רשמית מצד ממשלת סין, וכן לסיוע בהשקת פעילות עסקית בשוק הסיני. כמו כן, תוצע להם "חבילת נחיתה" – חבילה עסקית אקסקלוסיבית הכוללת חללים משרדיים בהנחה עבור חברות העוסקות ספציפית בבינה מלאכותית.

בנוסף, יקבלו הזוכים באתגר אפשרות להקמת דוכן בכנס ה-AI הגלובלי, ללא תשלום, בו יוכלו להציג את החברה ואת המוצר שלהם ואף לזכות בהנחה לחבילת Amazon Cloud אקסקלוסיבית, המספקת שירותי מחשוב לבינה מלאכותית על גבי הענן של AWS. הרעיון הזוכה באתגר יוצג בפני רוכשים ומשקיעים פוטנציאליים במהלך ולאחר האירוע, יזכה להטבות מס מותאמות אישית, ויקבל עדיפות למענקים ממשלתיים.

על מנת להירשם לתחרות, יש להציג תוצאות, שקפים, מסמכים, סרטונים וחומרים נחוצים נוספים, באמצעות תהליך רישום אונליין. מועמדים שיעלו לגמר יתבקשו להגיע לסין כדי להשתתף בסבב הסופי של הצגת המוצר. (ישנה אפשרות לסבסוד חלקי של הוצאות הנסיעה). המנצחים יוזמנו לטקס הענקת הפרסים ולכנס ה-AI העולמי בסוף אוגוסט בשנחאי.

למעוניינים להשתתף באירוע שיתקיים ב-29.04.2019, הנכם מוזמנים להירשם בלינק כאן.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן