fbpx

חברת LG חוברת ל-Swisscom כדי להביא את טכנולוגיות ה-5G לאירופה

חברת LG תשתף פעולה עם SWISSCOM על מנת להביא את הטכנולוגיה מהר ככל שאפשר ועכשיו, מתמקדים בשוויץ.

 

חברת אלג'י אלקטורינקה (LG Electronics) וחברת "Swisscom" הודיעו על הפעלה מיידית של שירות דור חמישי (5G) על בסיס מסחרי באירופה. חברת Swisscom היא בין הספקיות לטלקומיונקציה הגדולות ביותר הממוקמות בשוויץ. שיתוף הפעולה כולל את הסמארטפונים מדגמי LG V50ThinQ לרשתות 5G, ובליווי מסכים חיצוניים נוספים, ה- "LG Dual Screen" שיוצעו בחנויות הקמעונאיות של חברת Swisscom בשבועות הקרובים. שיתוף הפעולה מהווה צעד ראשון מבחינתה של LG, המגבשת תוכניות השקה של שירותי 5G על ידי ספקי תקשורת אירופאיים נוספים במהלך 2019. מכשירי LG V50ThinQ 5G מבוססים על פלטפורמת Qualcomm Snapdragon 855 החדשה, ומודם Snapdragon X50 5G. כיוון שהעבודה ברשתות 5G דורשת אנרגיה גבוהה יותר מזו של רשתות LTE, יצויד מכשיר ה- 5G הראשון של LG בסוללה בת 4,000 מילי-אמפר, הגדולה ב- 20% מזו הנמצאת במכשירי LG V40ThinQ.

על מנת להתמודד עם עומסי העבודה הנוספים ולשמור על קירור הולם של מכשירי V50ThinQ 5G, הוגדלה מערכת פיזור החום בסמארטפונים החדשים בסדרת V כמעט פי שלושה בהשוואה לזו של המכשירים הקודמים. רשתות 5G מביאות הבטחה לספק יותר תוכן בפחות זמן. לקוחות Swisscom יוכלו להוסיף את המסך הכפול של LG למכשירי V50 על מנת להנות מחוויה משופרת. עם חיבור המסך הכפול, הוא נפתח באופן דומה לאופן שבו נפתחת מחברת וחושף צג OLED בגודל מרשים של 6.2", כשהוא מרחיב את האפשרויות בשימוש בטכנולוגיית 5G ליישומים כמו למשל הזרמה של הופעות מוסיקה חיות ואירועי ספורט (Streaming).

כאשר מסובבים את מכשיר ה- LG V50ThinQ 5G המחובר למסך הנוסף ומציבים אותו לרוחב, המכשיר מצליח לדמות את קונסולת ה-Nintendo 3DS: המסך הנוסף ממלא את תפקיד מסך השליטה. העבודה בריבוי משימות עולה לרמות חדשות של נוחות, בזכות השימוש בשני צגים: ניתן ליהנות מסרט על גבי מסך אחד – תוך חיפוש במאגר IMDB, המכיל בסיס נתונים מקוון של מידע על סרטים, שחקני קולנוע או תוכניות טלוויזיה ללא מזעור של החלון הפעיל. בנוסף, ניתן לנתק את המסך הנוסך במהירות כך שהוא מתאים לצפייה גם באוטובוס או רכבת, פשוט להוציא את המסך כשמתקרבים לתחנה.

לדברי מוריס לי, סכן נשיא בכיר ומוביל פעילות החטיבה העסקית בחברת תקשורת LG מובייל: "LG ממוקדת במיוחד בביסוס מעמדה המוביל בתחום רשתות הדור החמישי, באמצעות הצגתם של מכשירים מתקדמים וביסוס שיתופי פעולה ממוקדי לקוחות, עם ספקי תקשורת דוגמת חברת Swisscom. יידרשו שיתופי פעולה עמוקים, על מנת להאיץ את תהליכי המסחור של 5G באירופה, ו- LG רוצה להיות שחקן מרכזי ברגע שבו יהיה שירות 5G זמין באזור באופן נרחב".

לדברי דירק ווירזביצקי (Wierzbitzki), ראש תחום מוצרים ושיווק וגם חבר במועצת המנהלים של חברת Swisscom"כספק המוביל של שירותי תקשורת בשווייץ, מחויבת Swisscom להציע ללקוחות את החוויה המיטבית, ולעצב את העתיד על ידי אספקת הדור הבא של הקישוריות במסגרת עולם מרושת ומקושר. Swisscom מכירה בחברת LG בתור שחקן מפתח בהפיכת רשתות 5G למציאות ובעזרתה מאמינה כי תוכל לממש את הדור הבא".

טל גורן
שם: טל גורן כינוי: Macho משחק מועדף: THE WITCHER 3 ז'אנר במוזיקה מועדף: הכל מתי נכנס לתחום המחשבים: לפני חמש שנים
דילוג לתוכן