fbpx

סמסונג מכריזה על שני מכשירים חדשים לסדרת ה-A

בשנים האחרונות, סמסונג השיקה וטיפחה סדרת מכשירים חדשה שהפכה למאוד פופולרית עם הזמן בקרב לקוחות החברה. בכל זאת מדובר בסדרה המציעה מכשירים מעולים בתגי מחירים יחסית נוחים.

Samsung galaxy a80
מכשירי ה-A80. קרדיט: סמסונג

היום, סמסונג (Samsung) החליטה לרענן את סדרת ה-A שלה וחשפה את ה-Galaxy A70 וה-Galaxy A80. המכשירים החדשים בסדרת Galaxy A מציעים את החידושים האחרונים של סמסונג (Samsung) ומאפיינים חיוניים משודרגים במקביל לעיצוב מסוגנן, צג Infinity גדול, מצלמה משולשת ומשופרת וסוללה רבה עוצמה וקישוריות חלקה. המכשירים החדשים מיועדים למשתמשים שהדיגיטל הוא חלק בלתי נפרד מחייהם ורוצים לתעד את החיים, להתחבר אליהם ולשתף אותם מיד כשהם מתרחשים.

"הצרכנים של היום משתמשים בסמרטפון בדרך יותר חזותית ואותנטית. הם משתפים יותר ונשארים מחוברים לפרקי זמן ארוכים יותר" אמר ד.ג. קוה, נשיא ומנכ"ל חטיבת המחשוב והתקשורת הניידת בסמסונג אלקטרוניקס. "החיבור הזה יכול לשגשג רק אם כל המאפיינים החיוניים מאפשרים לאנשים לשפר את האינטראקציה באמצעות חיבור ספונטני, שיתופי ואמתי. לשם כך אנו זקוקים לאבולוציה. זו הסיבה שיצרנו את הגלקסי A70 החדש, שתוכנן עבור הדרך שבה אנשים מתחברים כיום וממלא את צרכיו של הדור החדש."

Samsung Galaxy A70
מכשירי ה-A70. קרדיט: סמסונג

המסכים והתצוגה

ה-Galaxy A70 מצויד עם צג Infinity-U "6.7 – הגדול ביותר בסדרת גלקסי A עד היום, הגלקסי A70 מספק לחוויה אופפת יותר מקצה לקצה גם בפעילויות היומיומיות. העיצוב האלגנטי והארגונומי של הגלקסי A70, ויחס של 9:20 בתצוגה מספקים חווית צפייה אופפת במקביל לאחיזה אופטימלית. אחיו הגדול, ה-Galaxy A80 מגיע עם מסך מסוג New Infinity Display כאשר גודלו זהה לזה של ה-A70. נראה כי השנה היחס שבין המסך לגוף המכשיר גדול מתמיד.

ה-Galaxy A80 מגיע ללא מסגרת כלל, ללא שולים וללא Notch. מדובר למעשה באחד המכשירים הבודדים כיום אשר מגיעים ללא כל מסגרת או מגרעת. יתרון עצום לכמות רבה של משתמשים, בעיקר לאלו שהתנגדו בתוקף למגרעת שבמקרים רבים אפילו פוגעת במראה המכשיר.

המצלמה

המצלמה של ה-A80 מגיעה עם 48 מגה פיקסל ומערך צילום משולש בחלקו האחורי של המכשיר על מנת לאפשר איכות צילום מירבית, כזו שמתחרה במספר רב של מכשירי דגל, אפילו באלו של סמסונג (Samsung) עצמה.

המצלמה המשולשת המשופרת של ה-Galaxy A70 מגיעה עם 32 מגה פיקסל ורזולוציה גבוהה בעדשות הקדמית והאחורית והיא מצלמת תמונות חדות ואיכותיות במיוחד, בכל מקום שבו אתם נמצאים ובכל שעה ביום. עדשת העומק מאפשרת להתאים את עומק השדה לפוקוס לפני ואחרי צילום התמונה בכדי שהמשתמשים יוכלו לבחור את הפרטים שהם רוצים להדגיש. בשילוב עם עדשת 8 מגה פיקסל רחבה במיוחד, הגלקסי 70A מצלם תמונות רחבות המשקפות את אותה זווית צפייה כמו העין האנושית.

סוללה מוגדלת

הגלקסי A70 מגיע עם סוללת 4,500mAh רבת עוצמה המעניקה למשתמש את החירות ונוחות לשתף, להזרים ולנגן במשך כל היום. טעינה סופר מהירה של 25 וואט מחזיקה אתכם לפעולה מהר יותר מתמיד כאשר הסוללה זקוקה למילוי.

במקרה של הגלקסי A80 הסוללה מפתיעה ולצערי לא לטובה, בניגוד לאחיו הקטן, ה-A70 המגיע עם סוללה בנפח של 4,500mAh, הגלקסי A80 מגיע עם סוללה בנפח של 3,700mAh. עדיין מדובר בסוללה עוצמתית ורצינית אך הייתי מצפה ממכשיר הדגל החדש של סדרת A להגיע עם סוללה בנפח זהה או גדול יותר מזה של אחיו הקטן, ה-A70.

זמינות ומחירים

שני המכשירים צפויים להגיע לארץ כבר בשבועות הקרובים כאשר טרם קיבלנו את מחיריהם המדוייקים. ההשערה שלנו נכון לרגע זה היא שהמחירים ייחשפו במהלך השבוע הבא לצד ההזמנות המוקדמות הגעת המלאים לסניפים.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן