fbpx

חברת פוגי'טסו (Fujitsu) משדרגת את השרתים ומאיצה את הביצועים

פוג'יטסו מאיצה את הביצועים של נפחי עבודה קריטיים עם פורטפוליו של שרתי x86 טורבו

קרדיט: יח"צ

פוג'יטסו הינה בין חברות טכנולוגיית המידע והתקשורת (ICT) המובילות, המציעה מגוון רחב של מוצרי טכנולוגיה, פתרונות ושירותים. כ-140,000 אנשי פוג'יטסו תומכים בלקוחות הנמצאים ביותר מ-100 מדינות. היא עושה שימוש בניסיון שלה ובעוצמה של ICT על מנת לעצב את עתיד החברה האנושית יחד עם הלקוחות. החברה דיווחה על הכנסות של 4.1 טריליון יין יפני (כ- 39 מיליארד דולר) לשנה הפיסקלית המסתיימת ב-31 במרץ 2018. לעוד מידע, ניתן להיכנס לאתר הרשמי שלהם כאן.

החברה מקדמת גישה של חברה חכמה סובבת אדם (Human Centric Intelligent Society), לפיה חדשנות מונעת על ידי חיבורים בין אנשים, מידע ותשתיות. באזור אירופה, המזרח התיכון, הודו ואפריקה (EMEIA)צוות העובדים שלנו המורכב מכ- 27,000 אנשים מחוייב לעשייה דיגיטלית משותפת, הממזגת לתוכה מומחיות עסקית עם טכנולוגיה דיגיטלית ויצירת ערך חדש יחד עם שותפים ולקוחות. היא מאפשרת ללקוחותיה לעשות טרנספורמציה דיגיטלית עם טכנולוגיות מקושרות הממוקדות בבינה מלאכותית, אינטרנט של הדברים (IoT) וענן. וכל זאת, יחד עם אבטחה.

החברה תשדרג את סדרת הסרברים x86 שלה על מנת לנצל את היכולות החדשות של זיכרון Intel® Optane™ DC. השדרוג ייתן יכולות עיבוד אשר יאיצו משימות עתירות מידע ומאפשרות העברת כמויות מידע גדולות. הדבר יקנה לעסקים ייתרון על פני חברות אחרות המאפשר שימוש ביישומים כבדים.

במהלך זה, החברה תסיר את צוואר הבקבוק שפגע בביצועים על ידי הוספה של זיכרון גישה אקראית לא נדיף (non-volatile random access memory) לדור החדש של שרתי PRIMERGY  ו-PRIMEQUEST המבוססים על טכנולוגיית Intel Xeon Scalable. התמיכה ב- Intel® Optane™ DC מאפשרת לאפליקציות להשתמש במידע במהירות רבה יותר גם אם מדובר בכמויות ענקיות של מידע.

הדור החדש של השרתים ישתתף במסגרת הפרויקט "Next Generation I/O for the Exascale" (לעוד מידע ניתן להיכנס לכאן) שמהווה חלק מה-"EU Horizon 2020", התוכנית האירופאית הכי גדולה למחקר וחדשנות עם תמיכה מצטברת של כ- 80 מיליארד יורו במהלך שבע השנים האחרונות, בין 2014 עד ל-2020. לעוד מידע ניתן להיכנס לכאן. ההצלחה של הפרוייקט איפשרה לפוג'יטסו להציג את יכולות הקלט / הפלט הללו בשרתי התעשייה הסטנדרטיים מסוג x86.

שרתי החברה. קרדיט: יח"צ

כעת, פוג'יטסו שחררה את דור ה-M5 החדש של השרתים המשלבים ביצועים משופרים באמצעות זיכרון ה- "NVRAM" החדש. הדור החדש מביא את המידע קרוב יותר למעבדים ובכך מקטין את זמן העברת המידע בין העיבוד לאחסון. החיתוך בזמן מאיץ את הביצועים של יישומים עתירי עבודה. החל משירותי ענן ועד למאגרי נתונים הנמצאים בארגון עצמו.

השיפורים בביצועים מגיעים לידי ביטוי בתוצאות של מבחני ביצועים עצמאיים. שרת ה- PRIMERGY RX2540 M5 שבר שני שיאים במבחן VMware VMmark אשר מודד את הביצועים וצריכת החשמל של פלטפורמות וירטואליות בו זמנית. בנוסף, מערכת ה- PRIMERGY RX4770 M5 השיגה תוצאות יוצאות דופן בהפעלת מהדורת SAP Business Warehouse של SAP HANA® Standard Application Benchmark Version 3 עם 9.1 מיליארד שיאים ראשוניים. במבחן, הותקנו ב- RX4770 M5 המודלים החדשים של Intel® Optane™ DC Persistent.

בנוסף, השרת והמערכת שוברים שיאים גם במבחן ה- SPECjbb2015 המעריך את הביצועים והמדרגיות של מערכות המריצות יישומים בסביבת עבודה של JAVA. בעודם מספקים ביצועים מרשימים, בעזרת ה-DCPMM גם הלקוחות יכולים להגביר את תכולת הזיכרון וגם להינות מהורדה משמעותית בזמן האתחול של מסדי הנתונים שלהם. הדבר מדגים את האפשרויות החדשות של מסדי נתונים עם זיכרון מובנה ואפשרויות הגדרה חדשות בין הזיכרון לאחסון עם המודלים של DC Persistent Memory.

שדרוגי מערכת נוספים מאפשרים לדור ה- 5M של PRIMERGY ולדור השני של סדרת PRIMEQUEST 3000 לתמוך ביותר משתמשים במקביל ויותר מכונות וירטואליות על כל מערכת. כתוצאה מכך, עסקים יכולים למדרג את היישומים שלהם ביתר מהירות על תשתיות וירטואליות ויכולים להעניק יותר שירותים ליותר לקוחות תוך כדי שיפור השירות.

אוליביה דלקפלה, ראש קטגוריית vניהול בפוג'יטסו EMEIA, אומר כי: "עסקים התרגלו לראות את הצורך לנהל ולאחסן כמויות מידע גדולות כעול. אבל עכשיו, הפוטנציאל הגדול שלהם מוכר ויתחיל להיפתח. עם פריצה טכנולוגית המביאה את השיפור בניהול מידע קרוב יותר למעבדים של השרתים, אנחנו יכולים להבטיח שהלקוחות שלנו יוכלו לקבל יותר ערך מתמיד מהמידע שהצטבר אצלם. הדילוג הזה ביכולות גם פותח דלתות עבור טכנולוגיות יישום חדשות."

השרתים נתמכים גם על ידי מנהל ה-ISM של החברה שנותן לארגונים שליטה על המידע שלהם משרתים, אחסון, רשתות ותוכנות ניהול ענן תוך שימוש בממשק משתמש אינטואיטיבי. עם הדור החדש של המערכת. התוכנה מספקת תשתית אחודה כמו גם תכונות הכרחיות לניהול שרת.

למעוניינים, תמחור וזמינות:

  • המחיר משתנה בין האזורים ותלוי בקונפיגורציה של המערכת. שרתי PRIMERGY ו-PRIMEQUEST החדשים זמינים להזמנה ישירות מפוג'יטסו או דרך השותפים המובחרים כדלהלן: PRIMERGY RX2530 M5, RX2540 M5, RX4770 M5, CX 2550 M5, CX2560 M5, CX2570 M5, and PRIMEQUEST 3000 מהדור השני זמינים באופן מיידי
  • PRIMERGY RX2520 M5 & TX2550 M5 יהיו זמינים החל מיוני 2019.
טל גורן
שם: טל גורן כינוי: Macho משחק מועדף: THE WITCHER 3 ז'אנר במוזיקה מועדף: הכל מתי נכנס לתחום המחשבים: לפני חמש שנים
דילוג לתוכן