fbpx

נעים להכיר: חמישה פיתוחים ישראליים חדשים ומבטיחים

אחת מענקית לימודי התוכנה בעולם, לה-ואגון (Le Wagon) ערכה אמש אירוע סיום בת"א בו הוצגו הפיתוחים של בוגרי הקורס. במהלך האירוע הוצגו פיתוחים רבים חדשניים ומתקדמים מתחומים שונים החל מסיוע בלימודים ועד למירוצי קורקינטים.

Le Wagon tel aviv
קרדיט: Le Wagon

באירוע החגיגי, בו נגמר הקורס באופן רשמי, לקחו חלק בוגרי הקורס וחבריהם, הם לצד מגייסים ומשקיעים רבים מקהילת ההייטק הישראלית. גולת הכותרת של הערב הייתה הצגת הפרויקטים עליהם עבדו 17 בוגרי הקורס כאשר מחציתם ישראלים ואילו האחרים מגיעים ממדינות שונות ברחבי העולם.

בהתאם לגישת הלמידה של לה-ואגון (Le Wagon) שהיא די מואצת ומהירה, הפרויקטים עצמם פותחו בשבועיים בלבד, כאשר משתתפי הקורס עבדו מבוקר עד ערב ולעיתים עד השעות הקטנות של הלילה על מנת לסיים בהצלחה את הפרוייקטים שלהם, מדובר במשימה לא פשוטה כלל.

מדובר במסלול די מהיר ואינטנסיבי בו לומדים במהלך 9 שבועות בלבד נושאים רבים, החל מעבודה עם מערכת ניהול גרסאות – GIT ועד לתכנים רבים מעולם התכנות ויצירת פרוייקט שלם של ממש אשר מתחיל מאפס, משלבי התכנון הראשוניים.

הנה הצצה לכמה מן הפיתוחים אשר הוצגו בערב סיום הקורס המיוחד והאינטנסיבי של לה-ואגון (Le Wagon). ספוילר קטן, מדובר בכמה רעיונות מרשימים. מדהים לראות מה אפשר להשיג בכ-9 שבועות בהם לומדים לא מעט דברים החל מהבסיס.

Chaserz

Chaserz
הפיתוח Chaserz. קרדיט: יח"צ

"צ'ייסרז" הוא משחק אטינטרקטיבי לסלולארי המשלב בין האדרנלין של מירוצי רחוב לנגישות ולנוחות של קורקינט חשמלי. אפשר להתחרות בעולם האמיתי נגד חברים או זרים, לזכות בנקודות ולהתקדם במעלה הטבלה. אל תשכחו לשים קסדה ולנסוע רק במקומות המותרים לכך!

Elderly Share A Skill

Elderly Share A Skill
הפיתוח Elderly Share A Skill. קרדיט: יח"צ

אוהבים את התרופות הגאוניות של סבתא? ומה לגבי הטיפים של סבא לטיפול נכון בגינה ובכלי הבית? האפליקציה הזאת מאפשרת לאזרחים ותיקים לחלוק מהידע, החכמה והנסיון שלהם עם הדור הצעיר. קחו שיעורים, למדו כישורים והכירו חברים חדשים בכל הגילאים.

Grow Garden

Grow Garden
הפיתוח Grow Garden. קרדיט: יח"צ

בני דור -הY וה-Z יודעים לעשות הכל באפליקציה. הם מתאמים מונית, קונים באינטרנט, משלמים במסעדות ואפילו מוצאים עבודה דרך המסך של הסמארטפון. מה שאותם צעירים דווקא לא יודעים זה… איך לגדל צמח קטן בגינה הביתית. אפליקציית Grow Garden תדריך אותם שלב שלב, תזכיר להם מתי להשקות ולטפל, עד לגינה המושלמת.

Speechless

Speechless
הפיתוח Speechless. קרדיט: יח"צ

הבחירות בפתח והעולם מוצף בפייק ניוז. ספיצ'לס מאפשרת לקהילה לנהל דיונים סביב נאומי הפוליטיקאים מהיום ומהעבר  – ומאפשרת דיון אמיתי, מדויק, דמוקרטי ובריא.

STravel

הפיתוח של STravel. קרדיט: יח"צ


קל להכיר חברים בביה"ס או באוניברסיטה. זה לא פשוט באותה המידה למבוגרים העובדים במשרד מלאה, אשר מסתפקים בהיכרות סביב עולם העבודה או ואתרי ההיכרויות. STravel מאפשרת להכיר אנשים חדשים דרך בילוי משותף.

רביע בדר, מהיזמים העומדים מאחורי הקמת הסניף הישראלי של לה-ואגון:

"הפרויקטים שהציגו בוגרי המחזור האחרון מדגימים את העוצמה הטמונה בהייטק – לא רק טכנולוגיה מרשימה, אלא גם רעיונות מקוריים שיכולים לשפר ולשכלל את החיים היומיומיים שלנו. בוגרי המחזור מצטרפים למעל 3000 בוגרי לה-ואגון ברחבי העולם"

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן