fbpx

חברת Marvell מציגה את רכיב התקשורת המתקדם בעולם

מארוול (Marvell) עוסקת ומתמחה במוליכים למחצה, כאלו אשר נועדו לתחום תשתיות המחשוב, האחסון והתקשורת. 

משרדי חברת מארוול בישראל. קרדיט: יח"ץ

החברה השיקה עד היום שלל של מוצרים פורצי דרך אך הפיתוחים החדשים של החברה, אשר פותחו ממש כאן בישראל לוקחים את כולנו צעד אחד קדימה אל העתיד.

חברת Marvell מכריזה באופן רשמי על שורה של מוצרים פורצי דרך למתגי תקשורת (Ethernet Switch) בקצבים מדהימים הנעים החל מ-2Tbps ועד ל-12.8Tbps. מדובר במוצרים אשר מטרתם הינה לספק מענה הולם בעבור מרכזי נתונים ציבוריים, פרטיים ומבוזרים (מרכזי נתונים הקרובים ללקוח הסופי ומשולבים ברשתות הגישה) העושים שימוש בתשתיות הניתנות לשילוב ולהרכבה.

משפחת מוצרי Marvell® Prestera® CX 8500 החדשה מציעה מגוון רחב של יכולות וביצועים מרשימים במיוחד, כאלו העונים לדרישות הגבוהות של מרכזי עיבוד נתונים (Data Centers) הנדרשים לתמוך במגוון עצום של ישומים וסוגי מידע, החל ממהפכת 5G, דרך בינה מלאכותית ועד למאגרי מידע עצומים של תאגידים מפורסמים.

כאמור, העולם הולך ומייצר יותר ויותר מידע, יחד עם ההתפתחות של הבינה המלאכותית – AI ותחום ה-IoT אשר שואף לחבר לא מעט מוצרים לרשת האינטרנט. מדובר בתהליכים אשר הולכים להכפיל פי כמה וכמה את כמות המידע הנוצר, מאוחסן ודורש עיבוד בכל רגע נתון ועל מנת שחוות השרתים יוכלו להתמודד עם מידע כה רב נדרש ציוד מתקדם במיוחד התומך בקצבי העברת מידע גבוהים במיוחד כמובן תוך שילוב של חיסכון בחשמל ואמינות מקסימלית.

מוצרי Marvell Prestera CX 8500 מייצגים גישה מהפכנית לארכיטקטורה של מרכזי עיבוד נתונים, תוך הצעת מבחר כלים ויכולות חסרות תקדים בכל הנוגע לאפשרות המעקב אחר תהליכי זרימת העבודה, ניתוח אנליטי ופישוט המבנה ותפעול הרשת – על מנת להבטיח את איכות השירות, ניהול תעבורה חכם ואפשרויות הרחבה עתידיות.

כדי לנהל את מורכבות הרשתות שנעשות גדולות ומסובכות יותר ויותר מיום ליום, מציגה מארוול (Marvell) טכנולוגיה חדשה לניהול תעבורה אופטימאלית למערכי איחסון – Storage Aware Flow Engine או בקיצור – SAFE. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת ניטור יעיל ואיכותי של המידע העובר ברשת. SAFE מבצעת ניתוח מהיר ובזמן אמת של התעבורה ויודעת להפיק תובנות רחבות היקף שבעזרתן היא יכולה למנוע עיכוב בהעברת המידע.

בנוסף, ארכיטקטורת ניתוב חדשנית המבוססת על עיבוד מרכזי המופץ באמצעות מתגי משנה – Architecture using Slices of Terabit Ethernet Routers (FASTER) Technology Forwarding  מאפשרת למשפחת מוצרי מארוול Prestera CX8500 להקים רשתות תפוצה רחבה המודעות לעומסי תעבורה ומאזנות אותם. טכנולוגיית ה – FASTER מאפשרת ווירטואליזציה לשם יכולת התרחבות עתידית. טכנולוגיה זו מפשטת את מבנה הרשת ומפחיתה את מספר דרגות המיתוג. כתוצאה מכך מושג חיסכון באנרגיה ובניצול השטח – חשוב מכל ה – FASTER מפחית את עלות הרשת בלמעלה מ – 50%.

לדברי אריק הייז, סגן נשיא בכיר בתחום טכנולוגיות התקשורת במארוול: "בהתבסס על טכנולוגית ה – Prestera ופריסה רחבה במשך מעל שני עשורים ועם יותר משלושה מיליארד חיבורי Ethernet, מארוול בעלת עמדת הובלה מוכחת בטכנולוגיית רישות ואחסון ומחוללת מהפיכה במיתוג מרכזי עיבוד נתונים.

פתרונות ה – Prestera CX החדשים שלנו מציגים את טכנולוגיות SAFE ו- FASTER ברוחבי פס של עד Tb 12.8 לשניה, ותומכים ב- 32 ממשקים של 400 גיגהביט לשניה או ב- 256 מימשקים של 50 גיגהביט לשניה. החדשנות של מארוול מאפשרת ליישם רשתות למרכזי מיחשוב נתונים מבוזר בעלות רמה גבוהה של ביצועים והפחתה משמעותית בצריכת החשמל ובעלויות".

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן