fbpx

המשחק החדש שיגרום לכם להתמכרות – הוא ישראלי

פלאריום, מהחברות המובילות בעולם בפיתוח משחקים למובייל, לרשתות החברתיות ולדפדפני האינטרנט, עם למעלה מ-250 מיליון משתמשים בכל העולם, הודיעה היום על השקת משחק 'RAID: SHADOW LEGENDS' מסוג Collection RPG.

המשחק, אשר זמין להורדה ב-iOS  ובאנדרואיד מזמין שחקנים להילחם ולכבוש עולם פנטזיה אפל עם למעלה מ-300 דמויות אספנות על פני 16 פלגים. המשחק כולל דמויות בעלות אופי אישי וייחודי, טקטיקות עמוקות, התאמת מיומנויות וקלאנים המעודדים שיתוף פעולה בין השחקנים. RAID מתרחש בממלכת טלריה (Teleria), ממלכה שקוללה על ידי הלורד האפל Siroth. השחקנים מאמצים את תפקידם כלוחמים עתיקים של הממלכה שהוחזרו לחיים על ידי שומר אלמוות על מנת להביס את הלורדSiroth ולהחזיר את השלום לממלכה. במהלך המסע, השחקנים נדרשים לאסוף Shards המכילים את נשמותיהם של לוחמי עבר כדי להרכיב צבא ולהילחם על גבי טירות, מדברים, מבוכים ומקדשים עתיקים ששמורים על ידי אויבים ובעלי ברית פוטנציאליים. התקדמות במשחק מאפשרת לשחקנים לגלות את השכבות שמאחורי האיום על טלריה.

RAID כולל מצב משחק רחב המבוסס-סיפור לשחקן בודד (PvE) עם 12 משימות, שכל אחת מהן כוללת שבעה שלבים ושלוש רמות קושי. הסיפור של המשחק נכתב ע"י פול סי. אר. מונק (Paul C.R. Monk) השייך לאגודת הסופרים של אמריקה שאחראי גם על המשחק Assassin's Creed: Syndicate, וכולל דיבוב של ותיקי התעשייה ממשחקים כמו Mass Effect ו-Witcher 3. מצב המשחק מקושר עם רכיב מרובה שחקנים (PvP) כדי לקבוע את מערכת הדירוג ומציע את אחת החוויות המשחק המאוחדות ביותר בז'אנר ה-Collection RPG. כל אחת מה-300+ דמויות אספנות, הן בעלות אנימציה בלכידת תנועה ייחודית המיוצרת באופן בלעדי בסטודיו של Plarium כדי ליצור דמויות בעלות תכונות אופי ייחודי ואישיות. חברת פלאריום שמה דגשים בנקודות מפתח עיקריות במשחק כמו איסוף דמויות רבות מ"פלגים שונים" כדי להרכיב את הקבוצות הטובות ביותר, מפת קמפיין PvE מאסיבית, זירת PvP הכוללת דירוגים, שילוב אסטרטגיה עמוקה במשחק וכמובן חוויה קבוצתית מלאה.

"RAID הוא השילוב האולטימטיבי של פנטזיית RPG ואוסף של קרבות במובייל, ומעניק לשחקנים עומק חסר תקדים של משחק, התאמה אישית של דמויות, ואלפי שעות משחק. במהלך החיפוש שלהם הם ילחמו באלפי בוסים מאתגרים ושחקנים אחרים, בעולם שנראה כבעל תוכן אינסופי", אומר ניק דיי, מנהל הקריאייטיב בחברת Plarium. "אפשרויות השחקן הם לב ליבה של חווית RAID, ושאפנו ליצור מסגרת ייחודית שבה ניתן לחקור, להתנסות ולנצח".

לידור צרויה
עם מספר שנים של עבודה וניסיון בתחום ה-New Media והטכנולוגיה, לידור החליט להקים את Tech-IL בשנת 2018 עם מטרה ברורה – להיות שם דבר בתחום הטכנולוגיה. עם ניסיון וידע רב בניהול דיגיטל, עריכה, וטכנולוגיה, לידור מביא מוטיבציה ורצון לשים תוכן איכותי וטוב בחזית המדיה ע"י סיקורים, חדשות, וסרטונים בערוץ היוטיוב.
דילוג לתוכן