fbpx

חברת LG חושפת פרטים חדשים אודות ה-G8 – מכשיר הדגל הבא

בעזרתה של חברת Meridian, מכשיר הדגל הבא של חברת LG, ה-LG G8 ThinQ יוכל לספק איכות קול גבוהה בכל מקום או מצב.

LG G8 ThinQ_CSO
קרדיט: LG


נראה כי LG משתפת פעולה עם הרבה חברות על מנת להגיע למטרה של השקת הטלפון הטוב ביותר לשוק. עם חלקים שונים משיתופי פעולה עם חברות כאלה ואחרות, האם חברת LG תוכל להרכיב את הפאזל לעבר הטלפון המושלם? למידע לגבי שיתוף הפעולה הקודם שלה עם חברת Infineon Technologies AG, על מנת להביא את המצלמה הטובה ביותר לשוק הטלפונים החכמים, ניתן להיכנס לכתבה כאן.

החברה מקווה להמחיש לצרכנים את הכוח והעמידות שהפגינה לאורך השנים כמעצמה בתחום הצליל בשוק הטלפונים החכמים באמצעות ה- LG G8 ThinQ.

חברת LG שואפת לספק איכות צליל גבוהה למכשיר הדגל הבא שלה באמצעות שימוש בטכנולוגית ה- "Crystal Sound OLED" שלה. טכנולוגית ה-CSO, שפותחה במעבדות חברת LG, משתמשת ב-OLED לכמו סרעפת בעזרת רטט של כלל המשטח זאת במטרה לייצר אודיו עם צליל מרשים. זאת ועוד, בעזרת ניצול של התצוגה כולה. טכנולוגית ה-CSO של LG משפרת את בהירות הסאונד, מה שהופך את הקולות לברורים יותר ואת התווים המוזיקליים לבולטים יותר. החברה הציגה את הטכנולוגיה הזו בתערוכת CES אשר התרחשה חודש שעבר (ינואר 2019).

החברה לא מפסיקה כאן ומשתפת פעולה עם חברת Meridian, חברה בריטית המתמחה בייצור של מערכות וחלקים איכותיים לקול ו-וידאו הנוסדה בשנת 1977. באמצעות שיתוף הפעולה, LG מצרפת גם רמקול המצליח להעביר בס איכותי עם ביצועי סטריאו מלאים באמצעות הגדרת אודיו דו-ערוצי בשימוש הרמקול התחתון וחלקו העליון של המסך. בנוסף לכל אלה, טכנולוגית ה-CSO מאפשרת לעיצוב נקי ומינימליסטי.

בשנים האחרונות, שוק הטלפונים החכמים גדל בהרבה כשחלק מהצרכנים אף מחליפים את המחשבים הנייחים והניידים שלהם במכשיר עם מסך קטן שנכנס לכיס. חלק מהשימוש בטלפונים החכמים מתבטא בצפייה בתכנים, משחקים או שמיעת מוזיקה, בין אם משתמשים באוזניות או ברמקול של המכשיר. לכן, הדרישה לטלפונים המסוגלים לספק אודיו איכותי גבוהה מתמיד. LG מעולם לא זנחה את תחום הסאונד כמו חברות אחרות ופעלה ליצירת חווית המשתמש האולטימטיבית.

ואם חשבתם שזהו זה, תחשבו שוב. LG מוסיפה מספר טכנולוגיות:

  • DTS:X 3D Surround Sound, המנסה ליצור חווית צליל בתצורת 7.1 ערוצי אודיו, עם או בלי אוזניות.
  • Hi-Fi Quad DAC, המשחזרת סאונד בצורה נאמנה מספיק למקור וקבלת צליל ברור ועמוק יותר.
  • Master Quality Authenticated או MQA, התומכת בזרימת אודיו באיכות גבוה.
  • Boombox Speaker, המאפשרת להשתמש בחלל הפנימי של הטלפון בתור תא תהודה ליצירת בס מרשים וצליל חזק יותר.

"המחויבות שלנו להביא את האודיו בסמארטפונים לגבהים חדשים ממומשת באופן ברור בסמארטפון החדש LG G8 ThinQ," אמר צ'אנג מה, סגן נשיא בכיר וראש אסטרטגיית מוצר בחברת הבת מובייל ותקשורת של LG. " באמצעות פיתוח טכנולוגיות חדשות יחד עם המשך שיתוף פעולה עם השותפים הטובים ביותר בתעשיית השמע, LG תמשיך לספק את איכות הסאונד אותה דורשים הצרכנים, אשר ללא ספק מגיעה להם."

בשילוב הנתונים האלו עם מה שאנחנו יודעים מהכתבה הקודמת, מכשיר הדגל החדש של החברה מייצר הייפ מאוד גבוה. אך האם הוא יוכל לענות עליו? בשביל לענות על השאלה הזו, נצטרך לחכות לתערוכת ה-MWC, המתרחשת בסוף החודש.

טל גורן
שם: טל גורן כינוי: Macho משחק מועדף: THE WITCHER 3 ז'אנר במוזיקה מועדף: הכל מתי נכנס לתחום המחשבים: לפני חמש שנים
דילוג לתוכן