fbpx

חלום שמתגשם? קניה מניו יורק עם משלוח של 10$

רבים מכם וודאי שואלים או מתעניינים בשופרז (shupperz) וחלקכם אולי אפילו לא שמע את המילה הזו מעולם. אז מה זה בעצם שופרז?

שופרז היא למעשה אפליקציה שמאפשרת למשתמשיה לרכוש מוצרים מכל הקטגרויות והסוגים היישר מן החנויות אשר ממוקמות אי שם בניו יורק באמצעות צ'אט אשר דומה לאפליקציית whatsapp. מי שמבצע את הרכישה בצד השני של העולם הם למעשה תושבים מקומיים אשר מכירים את כל מגוון המותגים והמבצעים הכי משתלמים שקיימים ומתרחשים בניו יורק.

משתמשי שופרז מקבלים בעצם את האפשרות לרכוש מן החנויות בחו"ל וליהנות מן המבצעים שמתקיימים שם מבלי להיות שם גאוגרפית. שופרז מספקת ערוץ ישיר לאנשים שאוהבים וחיים קניות, מאפשרים להם לבצע רכישה חכמה ולהנות משוק פתוח ללא הגבלות גאוגרפיות, ללא הצורך אפילו לצאת מהבית או לחפש באיזה מקום נמצא הדיל המשתלם ביותר, את כל זה עושים השופרים והשופריות אי שם בניו יורק.

אחד היתרונות הבולטים באפליקציה הזו הוא הצ'אט שלהם שבדומה ל-whatsapp מאפשר לשלוח הודעות, תמונות, וסרטונים בכל שעה שנוחה לכם, גם אם האנשים בצד השני לא מחוברים או לא עובדים באותו הרגע. למעשה, הצ'אט הזה מאפשר תקשורת קלה ומהירה בין הלקוחות הישראליים לשופרים בארצות הברית. אחד היתרונות הבולטים של הצ'אט הזה הוא היכולת להתייעץ, במידה ואתם מתלבטים בין כמה מוצרים, תמיד יש מישהו בצד השני שישמח לעזור לבחור.

הרכישות עצמן מתרכזות לארבע ימים בשבוע, בין הימים שני לחמישי בשעות הערב, השופרים של חברת שופרז מגיעים אל הקניונים והחנויות ורוכשים עבורכם את המוצרים בהם אתם מעוניינים ודואגים לקנות את המוצרים במחירים הטובים ביותר שניתן להשיג ובמבצעים הכי שווים ומשתלמים.

כיום, ישנן 3 אפשרויות לרכישה באפליקציה, האפשרות הראשונה היא שליחת תמונות ופרטים אודות המוצר דרך האפליקציה, ההודעה תגיע לאחד מן השופרים שיידאג לענות לכם ולהשיג את המוצר בהקדם האפשרי. האפשרות השנייה היא צפייה בפיד של האפליקציה בו מוצגים המוצרים הפופולאריים, המבצעים המשתלמים ומה שהשופרים האחרים רוכשים בזמן אמת. דרך נוספת היא לרכוש בזמן אמת בחנות עם השופרים באירועי הלייב הקבועים בימי שני עד חמישי בשעות 20:00-22:00 באפליקציה. באירועי הלייב השופרים נמצאים במגוון חנויות ברחבי העיר ניו יורק. בכל ערב השופרים נמצאים ב-5 חנויות שונות – השופרים מעלים בזמן אמת תמונות וסרטונים של החנות לאפליקציה וככה אתם יכולים ליהנות מהחוויה של להיות בחנות ולעשות שופינג בלי לקום מהספה ומבלי לצאת מהבית!

כמובן שעל תענוג כזה צריך לשלם, בנוסף למחיר המוצר ישנה עמלה אשר משתנה בהתאם למשקל ולגודל המוצר, ברכישות בשווי של מתחת ל-50$ העמלה תיהיה 20$, ברכישות בשווי של למעלה מ-50$ העמלה תיהיה בשווי של 10$ בלבד. חשוב לציין כי עמלה זו מתייחסת למשלוחים בגודל סטנדרטי, כלומר עד 2 ק"ג או מוצרים שנכנסים לתיק גב, במקרה והעמלה צפויה להיות גדולה מן המחירון הרגיל, השופרים ידאגו לעדכן את הלקוחות בכך. דבר נוסף שחשוב לציין הוא שבהגעת המוצר לארץ מתווסף מע"מ של 17% על פי החוק במדינת ישראל. את התשלום ניתן לבצע דרך פייפאל או כרטיס אשראי והמשולח מגיע לנקות האיסוף הקרובה לבית תוך עד 21 ימי עסקים (בד"כ פחות לדברי החברה).

להורדת האפליקציה לטלפון לחצו כאן.

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן