fbpx

סיקור ל Aigo c5

תודה רבה למירן דביר שרשם והכין את הסיקור המעולה הזה למאווררי הAigo

לפני שנתחיל קצת על החברה שבטוח רובנו הכוונה 90 אחוז מאיתנו לא מכיר !!! חכו אתם
תופתעו לקח לי זמן למצוא ולתרגם אז לפרגן תודה את (מי שזה לא מעניין המידע על החברה שירד למטה מתחת ל 2 שורות )

נאנג 'ינג Huaqi מידע טכנולוגיה התפתחויות ושות' בע'מ נוסדה בשנת 1998, בעוד המשרד הראשי נוסד בבייג'ינג בשנת 1993. הארגון הקים גם 9 תאגידים בשליטת סינגפור, צרפת, בייג 'ינג ושנחאי. זה כבר ממוקם בשורה הקדמית של המדעית המתקדמת במידע טכנולוגי בתעשייה של סין במשך עשרות שנים. חברה תוססת המתמחה PC, טבליות מחשב ואביזרים חכמים, כגון מארזי מחשב, מארז חיצוני, תיבת רשת, כוח המחשב, רשם נתוני רכב, תיבת קול, מצלמות דיגיטליות, דיסק הבזק מסוג USB, סגווי ואלקטרוניקה אחרים.

המותג בבעלות עצמית 'אייגו' ו 'פנינסולה' נמצאים בשימוש נרחב במחלקות ממשלתיות, ארגונים קבוצתיים, בתי ספר וצרכנים אחרים. ביולי 2002, 'אייגו' הפך המותג המקומי היחיד של אחסון לפאלפונים ניידים עברה הסמכה על ידי הצבא הסיני באבטחת מידע .

החברה המשיכה לגדול סביב 60% מהכנסות המכירות במשך כ 10 שנים, ומוצרים של החברה נרכשו על ידי אירופה, צפון אמריקה, דרום מזרח אסיה קונים. החברה "איגו" התחילה להוביל בשוק המקומי במשך שנים בחסכון אחסון של ניידים , מה שהניעה את הפיתוח של תעשיית אחסון ניידים בסין במהירות. בנוסף, "איגו" ו "פניסולה" מייצרת ציודים ומוצרים היקפיים אחרים .החברה בקבוצה הראשונה בשוק המקומי בסין, כולל בתחום המחשבים במשך מספר שנים קצר השתלטה על נתח שוק מרכזי מאוד והפכה הליבה של תעשייה של חברות בסין , החברה זכתה בפרסים רבים כמו “ China Enterprise of Computer Business”. In 2004
וגם בשנת 2004 החברה זכתה בנוסף ב CCID
'תאגידים מצטיינים בתעשייה הדיגיטלית', 'פוטנציאל המידע הפוטנציאלי הטוב ביותר בחדשנות החברות בסין'.
(http://www.marketreportchina.com/ )
אתם. מופתעים גם אני מתברר שזה לא חברה קטנה ולא מוכרת כמו שחשבנו בהתחלה אה?
———————————————————————————–———————————————————————————–
עכשיו למוצר חיפשתי לעצמי מוצר יפה שיתן אפקטים בלי שיקרע את הכיס שלי ואז נתקלתי במאוורים של חברת aigo ה C5 הסט בא עם 5 מאווררים במחיר של 168 שקלים .

נתונים יבשים

32.5dBA
1500 +-10% rpm
38 CFM
CFM – רגל מעוקב לדקה (Cubic Feet per Minute)

אז ככה ה cfm וה rpm די נמוכים ולכן אני לא ממליץ להשתמש בהם לרדיאטורים בין עם זה aio ובין עם זה מערכת קאסטום.
על פי כמה התייעצויות עם Lior Malachi מומלץ מעל 60 CFM לרדיאטורים .
מראש אלה לא היו מיועדים לרדיאטור הזמנתי סט אחר של id cooling שנסקר בהמשך גם אותו אז אתה אדם שמחפש מאוורר לרדיאטור זה לא בשבילך חכה למאווררים הבאים שהזמנתי אני גם ממליץ על סידרת ה ml של corsair עכשיו לעניינו .

בואו נתחיל בסקירה

בתור התחלה האריזה שהמוכר שהזמנתי ממנו שלח ארוזה היטב (הוזמן מהחנות הרשמית שלהם באלי אקספרס) לקח לי עם מספריים זמן לפתוח את החבילה עם 3 שכבות 1 בידוד שחור עליו כתובות 2 בידוד קלקר עבה! 3 החבילה עצמה קרטון והמאווררים בצפיפות כדי למנוע תזוזות
בחבילה מתקבלת 5 מאווררים בקר שליטה – controler שעליו נדבר עוד מעט תאריך יצור עם חותמת רשמית שלהם שלי זה 11-7-17
2 חוברות בסינית שאני מאמין שכולם קוראים פה שוטף חוברת אחת כנראה תאימות לתושבות שונות ועוד כמה נתונים בסינית חוברת שנייה הוראות התקנה והסבר על כול מוצר שבא בחבילה בסינית !
בנוסף מקבלים ברגים להתקנה של המאווררים אל תדאגו מספיק לכל ה 5 מאווררים ובנוסך שלדעתי מאוד חכם עקב המון ניסיונות לא טובים עם דבק דו צדדי אתם מקבלים משהו שהופתעתי בעצמי ורואים שחשבו בחכמה לא רק על המוצר עצמו אלה גם עלינו המשתמשים זה סקוטש דו צדדי מצוין עקב המון ניסיון עם סינים דו צדדי לא מחזיק ולפעמים נופל וברגע שהורדתם צריך לשים חדש וזה משאיר המון סימן שלוקח הרבה זמן לנקות. פה כל הכבוד לחברה על המהלך הזה !

בואו נדבר קצת על המאווררים עצמם אז ככה המאוורר כבד ובעל משקל בנוי בצורה שדיי תואמת מאווררים ללחץ סטטי הכוונה מעוצבים בצורה כזו שהרווח בין להב ללהב שלהם גדול יחסית לתצורות אחרות, מה שמאפשר ליותר אוויר לעבור דרכם. הלהבים של המאוורר די דקים ומרגישים שבירים לשים לב שכלום לא יגע בהם ביררתי גם על ידי תגובות של אנשים שלהב נישבר די מהר אז לדאוג שכלום לא יפגע בהם כולל האצבעות שלכם גאונים .
עוד דבר שהוא חשוב מאוד לדעתי זה שהם באים עם מסנני רעש גומיות ששמים על ההברגות שמונעות רעד של המאוורר . המאווררים מאוד שקטים גם שהם על full speed עם על 20dBA בממוצע ככה שזה שקט גם עם שמים את הראש ליד הם שקטים ולא שומעים רעש חזק
המאווררים עובדים על 1465rpm אצלי שזה המקסימום ונותנים זרימת אוויר מצוינת למארז משהו שעוד חשוב הם לא מרגשים פלטסים מסוג פשוט בכלל אלה להפך הפלסטיק שלהם קשיח מאוד גם של הטבעת של המאוורר וגם של הכיסוי שמכסה אותם המאוורר בנוי משני חלקים
משהו מאוד חשוב : כל מי שמבין במאווררים יודע שמסב של המאוורר זה החלק הכי חשוב המאווררים הם באים עם hydro bearing סירטון של ליינוס על הסוגים השוניםhttps://www.youtube.com/watch?v=ORPfV5VC_dU בקצרה הם פחות נפוצים בדרך כלל יקרים יותר אך שקטים הרבה יותר ובעלי ביצועים מעולים שמחזיקים יותר מסוגים אחרים של מאווררים. בסירטון ההסבר מצויין זאת אחת ההפתעות הכי גדולות פה !

עכשיו לגבי הבקר .הבקר מרגיש איכותי הוא בעל 10! חיבורי מאווררים מתחבר באמצעות molex אחד וזהו יתרון גדול! על הבקר ניתן ליראות 3 כפתורים 1 הוא mod סוג האפקט והצבע שמאוורר עושה נשלט על ידי הכפתור הזה משמאלו ניתן ליראות את הכפתור fan speed ששולט במהירות של המאוורר ובצידו הימני ביותר ניתן ליראות את הכפתור speed ששולט במהירות האפקטים של האור של המאוורר הבקר נוח מאוד מרגיש לי לא זול לא תופס את העין שחור וכתוביות לקחת בחשבון שצריך לתלות אותו במקום שהיה נוח להגיע אליו והיה מרכזי כדי לשלוט במאווררים אחד החסרונות שלו שהוא לא מאפשר שליטה של מהירות על כל מאוורר בנפרד אלה רק על כולם ביחד .

טוב אז הגענו לסוף לסיכום אין! ואני חוזר אין! סט שתקבלו בארץ או בחו"ל של כל חברה אחרת במחיר של 168 שקל ל 5 || 33.5 שקלים ליחידה לקחת בחשבון שעכשיו הסט נמכר ביותר זול כ 42 דולר לעומת 47 דולר שאני שילמתי ! המאווררים הנם בעלי אפקטים לא רק מחליפים צבעים לצבע יחיד כמו ברוב מוצרי ה rgb הזולים מה שמאוד דרבן אותי לקנות את הסט אלה יכולים לעבוד עם כמה צבעים בו זמנית( יש לנו בארץ מאוורר של 50 שח של חברת אנטק שהוא אכן rgb אך לא מאפשר אפקטים כאלה ) לסיכום במחיר כזה אין מאווררים כאלה במחיר מצחיק של 33.5 שקלים ליחידה כולל משלוח . חוץ מזה שכמה שזה מצחיק החברה aigo אינה מוכרת בארץ אבל מתברר שזה מותג לא קטן בשוק הסיני בעל מארזים ,מאווררים ,מקלדות והמון ציוד הקיפי..

חסרונות
ה rpm נמוך
אינם מתאמים לארדיאוטר שלדעתי חסרון ענק כי אני מאוד רציתי מאווררי rgb על מוצר כמו רדיאטור שאצלי נמצא במרכזה של המערכת
הלהבים די דקים ושבירים
הבקר לא מאפשר שליטת מהירות מבוקרת בין מאוורר למאוורר אם תרצו לחבר עוד מאווררים קחו בחשבון שלא תוכלו לשלוט באופן מבוקר על ה rpm

יתרונות
מחיר ! מחיר ! מחיר!  
הסט בא עם 5 מאווררים שזה בן הבודדים שיש בכלל בשוק בעולם
מאווררים יפים מרשימים
שקטים
באים עם בקר בעל אפשרות של 10 מאווררים
מוצר שבהחלט שווה את המחיר שלו בכל היבט אפשרי !
יתרון ענק hydro bearing
אני מקווה שלא פספסתי משהו זה הסיקור הראשון שאני עושה אז אשמח לפרגון אני לא מקצועי בסיקורים או משהו כזה. אני היית מירן דביר ואת דבריי סיימתי ואם יש למישהו בעיה שיתמודד

הקישור לאתר שלהם תתרשמו מהמוצרים בכיף :
http://en.aigodiy.com/

הקישור למאווררים במחיר 42 דולר זו החנות הרשמית אז אין לכם דאגות

https://he.aliexpress.com/…/Aigo-fan-cool…/32816919817.html…

טוני מלינקוביץ'
טוני הוא העורך הראשי שלנו כאן באתר, עם ידע רחב בחומרה ומקורות מהירים, טוני הוא גם הכתב המהיר ביותר שלנו, בנוסף לכתבות המעולות של טוני הוא גם אחראי על רוב הביקורות שלנו באתר וגם על המלל וחוות הדעת על חלק מסיקורי הוידאו שלנו.
דילוג לתוכן